Людмила Салтан — художниця, письменниця та журналістка Vin-people

Людмила Салтан — цікава та непересічна людина. Коло її занять настільки широке, що дивуєшся, як в дівчини вистачає на все часу.

Закінчила Людмила ВДПУ ім. М. Коцюбинського, де здобула професію вчителя біології та хімії. Деякий час працювала в школі. Пізніше відкривала для себе інші заняття, серед яких і робота журналістом на сайті Vin-people.

— Перший роман вийшов у світ 2018 року. Це «Подруга-ластівка». Пізніше народився другий — «Раптом дівчинка прокинулася». Поміж романами пишу оповідання, які друкуються в різних літературно-мистецьких виданнях України, — розповідає Людмила Салтан. — Проза допомагає відкрити й відкритися. Неможливо не захопитися написанням твору, коли зустрічаєш якусь ситуацію чи переймаєшся чимось настільки, що воно аж само проситься під перо. Приблизно в той самий час захопив живопис. Це ще одна форма самовираження, а також прояву почуттів у певному живописному матеріалі. Починала з простого. Тепер представляю свої роботи на обласних, міжнародних та всеукраїнських виставках. Готуюся до вступу в Національну спілку художників України.

 

З розмови дізнаємося, що картини Людмили зберігаються в приватних колекціях в Україні та за кордоном, а її книгу можна знайти на полицях багатьох книжкових магазинів України.

— Маючи фах вчителя біології, не забуваю про цю дивовижну науку — маю учнів, яким передаю свої знання. Натомість вони тішать мене, вступаючи в найкращі виші України, — наголошує Людмила Салтан.
Журналістська діяльність дівчини розпочалася нещодавно, але вона вже робить значні успіхи, вивчаючи та досліджуючи нове для себе заняття, даруючи читачам Vin-people безліч цікавих статей про талановитих вінничан. Відповідальна за вдачею, Людмила віддається кожній початій справі сповна. Тому бажаємо їй успіхів у досягненні всіх планів!

Авторка: Соломія Романова