Топ-10 найромантичніших фото містян від вінницької фотографки

Літо — пора тепла, романтики, почуттів і, звісно, красивих фото, які зігріватимуть нас і взимку. Разом з фотографкою Альоною Кулизькою спеціально для читачів Vin-people ми підібрали топ-10 найромантичніших фото вінничан. 

 

 

Альона Кулизька — професійна фотографка, яка займається цією діяльністю з 2016 року й має у своєму портфоліо десятки зйомок. У 2018 році пройшла навчання у фотостудії Zebra, відвідала воркшоп у Карпатах. У 2020 році відвідала фотокемпу у відомого українського професійного фотографа Тараса Терлецького. Дівчина постійно відвідує професійні воркшопи для фотографів, майстер-класи, конференції, вдосконалюючи свої навички.

— Ще років п’ять тому навіть не думала, що пов’яжу своє життя з фотографією. Мені допоміг щасливий випадок: знайомий фотограф попросив допомогти фотографувати день народження, оскільки сам не справлявся із замовленням. Він фотографував найважливіші моменти, а я — все, що бачила. Так у свої шістнадцять я почала вивчати цю справу. Активно їздила допомагати фотографувати весілля та великі заходи. За два роки навчилась дуже багато й пішла навчатись професійно. Після навчання почала працювати сама, — ділиться спогадами Альона.

Найбільше дівчина любить фотографувати історії людей: весілля, сім’ї, love story.

— Напевно, саме за це люблю свою роботу. Щоразу знайомлюся з новими людьми й можу за допомогою фотоапарата показати їхні настрій і почуття. І, звісно, люблю свою роботу за те, що можу залишити спогади на 10-20-50 років для людей, — усміхаючись, розповідає дівчина. — Я інколи жартую, що весілля повністю запам’ятовую тільки після того, як оброблю фотографії. Поки передивлюся 3000-4000 фото, я вже запам’ятовую всіх гостей і найяскравіші моменти з весілля.

За словами дівчини, фотографія — це вже як стиль життя, адже кожен день вона проводить з камерою або за обробкою світлин вдома. 

— Багато запитують, як не набридає обробляти тисячі фотографій? Це наймонотонніша робота фотографа, яку, зазвичай, ніхто не бачить, але вона займає найбільше часу. Для мене це час, коли ще раз можна згадати моменти з фотосесії й за обробкою ці ж самі фото стають зовсім іншими, — наголошує Альона.

Авторка: Мирослава Слободянюк
Фото: Альона Кулизька