Про нас

Vin-people — це новий, незалежний, аполітичний та позапартійний проєкт про цікавих та талановитих людей Вінниччини, України та світу. Він об’єднує митців, винахідників, художників, лікарів, аграріїв, спортсменів, політиків, бізнесменів та відомих людей, які роблять цей світ кращим у тій чи іншій галузі.

На сторінках нашого видання з'являтимуться статті про цікаві події, проєкти, туристичні об'єкти й, насамперед, людей — простих людей, які, можливо, живуть у сусідньому будинку, проходять повз на вулиці, які мають активну суспільну та громадянську позиції, непересічні таланти, є справжніми фахівцями в обраній галузі, можуть поділитися захопливими життєвими історіями.

Ви знаєте людей, про яких варто розповісти? Стали свідком цікавої та важливої події? Вам вдалося зробити унікальний фотокадр або зняти відеоролик? Поділіться з нами цією інформацією — і про неї дізнається весь світ.

Окрім пізнавального та суспільного аспекту проєкт має благодійну мету. Одним з пріоритетних завдань для нас є надання допомоги тим, хто цього потребує, тому темі благодійності присвячено багато розділів. Зокрема, створено першу в Україні «Карту благодійності», на якій ви можете знайти більшість місць допомоги та підтримки людей, які опинились у важких життєвих обставинах і потребують нашої з вами підтримки. Окремі статті присвячені діяльності різноманітних благодійних фондів та організацій, які допомагають людям, а також волонтерам та благодійникам, яким довіряють тисячі вінничан.

Завдяки самофінансуванню сайту редакція залишила за собою право не розміщувати рекламних текстів. Усі статті про ті чи інші заклади, підприємства та послуги розміщуються виключно на основі власних редакційних уподобань та переконань.

Vin-people також зберігає за собою права на власні матеріали, які опубліковані на цьому медіа-ресурсі. Безпосередньо йдеться про авторське право й суміжні права на використання матеріалів. Водночас політика сайту досить дружня й ми тільки «ЗА» співпрацю з іншими медіа-ресурсами нашого міста та пряму комунікацію.

Варто зазначити, що редакція Vin-people не несе відповідальність за зміст коментарів під будь-якими публікаціями та за текст, поданий у розділі «Листи від читача».

Усі питання та пропозиції ви можете надсилати на редакційну пошту:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

або зателефонувати на мобільний:

068 888 3968

 

 

Команда Vin-people, яка створює контент медіа

 

 

 Головний редактор та засновниця сайту Vin-people Мирослава Слободянюк

У журналістиці з 19 років, встигла попрацювати у таких всеукраїнських виданнях як «Газета по-українськи», аграрний ресурс «Пропозиція» та обласному медіа «Власно.інфо».

З 2017 року є членом Всеукраїнської спілки журналістів України.

Активно займається суспільною та благодійною діяльністю, засновниця благодійної ініціативи «З миру — по нитці» яка функціонує вже понад п’ять років, за які було проведено більш ніж 25 масштабних благодійних заходів. У 2018 році отримала відзнаку «Жінка Вінниччини», а у 2016 та 2018 роках — відзнаки «Волонтер року».

Мирослава також встигла реалізувати свій письменницький потенціал, має у своєму творчому доробку  унікальну двомовну збірку поезій «Невидиме сонце».

 

Кореспондентка сайту Вероніка Ганай

Журналістка та радіоведуча на хвилях обласного радіо «UA:Вінниця», постійна кореспондентка сайту.

Поетеса, член Національної спілки письменників України, постійна учасниця поетичних заходів, організаторка різноманітних творчих вечорів. Авторка поетичної збірки «Уривки самотніх думок».

Співачка, засновниця музичного тріо «Інтонації», з яким часто виступає на різноманітних вінницьких заходах.

Кореспондентка сайту Людмила Салтан

Біологиня, дівчина постійно вивчає та пізнає цікавинки зі світу мікробіології. Художниця, картини якої зберігаються в багатьох приватних колекціях в Україні та за кордоном. Засновниця власної студії живопису.

Письменниця-романістка, авторка романів: «Подруга-ластівка» та «Раптом дівчинка прокинулася».

Постійний експерт рубрики «Здоров’я» та дописувачка матеріалів на тему психологічного здоров’я Аліна Кобець

Лікар-психіатр, заступник директора з поліклінічної роботи комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної ради.

Уже понад 12 років працює в лікарні й постійно вдосконалює свої навички, відвідуючи різноманітні курси, лекції, семінари та тренінги, здобуває другу вищу освіту в галузі економіки.

Питання, які турбують вас, можете надсилати нам на пошту, Ірина обов’язково відповість. Усі охочі також можуть записатися до спеціаліста на прийом через її сторінку в соціальній мережі Фейсбук.

Постійний експерт рубрики «Здоров’я» та дописувачка матеріалів на тему краси та догляду за шкірою, лікар-косметолог вищої категорії Ірина Ревкова

Лікар-косметолог, закінчила Вінницький національний медичний університет М. І. Пирогова. Пізніше отримала освіту в навчальному центрі «Космотрейд Спеціаліст» з ін'єкційних, апаратних і естетичних методик в косметології.

Є також членом Національної асоціації професіоналів індустрії краси «ЕстетКлуб».

Учасниця науково-практичних конференцій «SCIENCE OF RENNAISSANSE наука відродження».

Член міжнародного консиліуму провідних експертів і практиків у галузі естетичної медицини Secret Doctors Only та Aesthetics Consilium.

Сертифікований тренер Institute Hyalual.

Спеціаліст з ін'єкційних методик по контурної пластики, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапіі, терапевтичної та естетичної косметології, лазерної та апаратної методик.

Учасниця майстер-класів і семінарів з кращих марок і препаратів, представлених на світовому ринку, таких як Hyalual, Princess, Simildiet, Allergan, Emet, Christina, Demax, EstheDerm.

Питання, які вас турбують, можете надсилати нам на пошту, Ірина обов’язково відповість. Усі охочі також можуть записатися до спеціаліста на прийом через її сторінку в соціальній мережі Фейсбук.