Як швидко схуднути без голодування та виснажливих тренувань: поради вінницьких спеціалістів

Новорічні свята позаду й уже пора готувати своє тіло до пляжного сезону, попрощавшись із сантиметрами від олів’є та холодцю. Втрачати вагу без голодувань і виснажливих тренувань — мрія кожної дівчини. Із сучасними досягненнями косметології це стало можливо. Як саме — дізнавалася кореспондентка Vin-people.

Почнемо статтю з уже нашумілих препаратів під назвою ліполітики, які встигли полюбити багато українок.

— Зайва підшкірно-жирова клітковина починає накопичуватися в так званих проблемних зонах, з’являються «жирові пастки» — локальні відкладення в області живота, талії, стегон, верхній частині рук, нижній третині особи. У кожного все індивідуально й залежить від типу фігури, — розповідає косметологиня Ірина Ревкова.За її словами, з такими відкладеннями й допомагають боротися ліполітики —  ферментативні препарати, які сприяють спалюванню жиру, у тому числі й підшкірного. Подібні ін’єкції є одним з різновидів мезоін’єкцій і не викликають травм. Принцип заснований на тому, що препарати вводять підшкірно — безпосередньо в жирову тканину — за допомогою найтонших голок. Процес розпаду жирів призводить до утворення кислот, які виводяться з організму природним чином. У складі ліполітиків є речовини, що стимулюють мікроциркуляцію крові, а також компоненти, що сприяють виводу жирних кислот з організму за допомогою лімфатичної системи.

Ірина Ревкова наголошує,  що без правильного харчування та спорту значних результатів від ін’єкцій домогтися не вийде.

— Річ у тому, що введення подібних препаратів провокує незначне схуднення й більшою мірою стимулює метаболічні процеси. Якщо є багато зайвого жиру, тоді ліполітики не зможуть допомогти, оскільки призначені для корекції локальних жирових відкладень, — наголошує косметологиня.

Як зазначає Ревкова, процедура займає не більше 20 хвилин. Після цього пацієнтові потрібен невеликий відпочинок протягом пів години й 500 мл води, щоб жирні кислоти краще виводилися з організму. Щоб підсилити ефект, можна поєднувати процедуру з ручним або апаратним масажем, обгортанням, термо- та радіочастотним впливом на проблемну зону.

Існує також низка протипоказань для проведення процедури, а саме:

— онкозахворювання;
— епілепсія;
— вагітність і період лактації;
— хвороби крові;
— запальні процеси в місці введення ін'єкцій;
— захворювання печінки та нирок;
— варикоз;
— некомпенсований цукровий діабет;
— шкірні захворювання;
— жовчнокам’яна хвороба;
— будь-які хронічні захворювання на стадії загострення;
— алергія на лецитин.

— Після процедури також краще на кілька днів відмовитися від сауни, басейну та солярію, — наголошує косметологиня. — Якщо у вас тонка шкіра й близько розташовані судини, можуть залишитися маленькі синці, але вони швидко пройдуть.

За словами жінки, процедура допоможе схуднути, але доведеться піти на наступні жертви: відмовитися від хліба та солодощів; виключити з раціону шкідливі продукти з прихованими жирами; зайнятися спортом, який активізує метаболізм, допомагаючи жирам згоряти природним чином.

Ліполітики також діятимуть ефективніше, якщо разом з ними застосовувати медовий або лімфодренажний масаж.

Медовий масаж

— Я вже багато років працюю масажистом. Одним з найкорисніших для жіночого організму є саме медовий масаж. Він найкраще впливає на зони тіла, покриті «апельсиновою кіркою», покращуючи кровообіг і сприяючи зміцненню стінок кровоносних судин, — розповідає професійна масажистка Олеся Левицька. — Спочатку я роблю розігрівальний масаж усього тіла, пропрацьовуючи його. Потім беру мед і спеціальними прийомами працюю окремо з кожною ділянкою. Спеціальні масажні прийоми змушують організм посилено виробляти колаген та еластин, що сприяє очищенню організму та посиленому кровообігу. Після такого масажу нормалізуються обмінні процеси та відбувається зменшення підшкірного жиру. Усе це сприяє тому, щоб позбутися целюліту надовго.Медовий антицелюлітний масаж є також дуже хорошим пілінгом для шкіри, адже мед, проникаючи в тканини, виводить шкідливі токсини. Вважають, що такий масаж особливо корисний для нервової системи та поліпшення сну.

Серед протипоказань медового масажу:

— алергія на мед та його компоненти;
— високий тиск;
— гострі запальні та гнійні шкірні процеси;
— важкі травми та післяопераційний стан;
— менструація, вагітність, лактація.

Пресотерапія або лімфатичний дренаж

Пресотерапія або лімфатичний дренаж — це апаратний масаж, який проводять за допомогою стиснутого повітря, яке подається в спеціальний костюм. Процедура клінічно перевірена, дає швидкі й видимі результати.

— У результаті впливу апарату активізується кровообіг та обмінні процеси на клітинному рівні. Таким чином внутрішні органи й тканини отримують кисень та корисні речовини. В умовах косметологічного кабінету масаж проводиться з метою детоксикації організму, для корекції маси тіла, покращення стану та тонусу шкіри, зменшення проявів целюліту та набряків, профілактики варикозного розширення вен, — розповідає власниця вінницького салону краси «Монако» Яна Голошивец. — У результаті пацієнти помічають покращення самопочуття, настрою, прилив сил та енергії. Згідно з даними дослідженнями, один сеанс пресотерапії замінює кілька процедур ручного масажу.Протипоказання до проведення лімфодренажного масажу:

— онкологія;
— гострі запальні процеси та травми;
— захворювання серцево-судинної системи;
— захворювання шлунково-кишкового тракту;
— цукровий діабет;
— вірусні захворювання у гострій стадії;
— вагітність, лактація та менструація.

Курс складається з 10-15 процедур, тривалістю по 30-60 хвилин. Не бажано проводити пресотерапію щодня, рекомендований проміжок — один-два дні. Повторний курс можна пройти через пів року.

Авторка: Соломія Романова
Фото: головне фото взяте із сайту 1news.com.ua
Інші фото надані Іриною Ревковою, Олесею Левицькою та Яною Голошивец