Коли починати відвідувати косметолога та як доглядати за обличчям вдома — поради вінницького спеціаліста

Усе більшої популярності серед жінок набуває професійний догляд за обличчям та ін’єкційні процедури, які дозволять шкірі виглядати молодше своїх років або допомагають виправити різноманітні дефекти. Зі зростанням темпів попиту на ринку з’являється все більше спеціалістів, які не маючи професійної освіти, надають косметологічні послуги. Тому сьогодні кореспондентка Vin-people підготувала матеріал про якісні косметичні послуги від спеціаліста з п'ятирічним досвідом та вищою медичною освітою, косметологинею Іриною Ревковою.

— Мені 28 років, з яких уже майже п'ять років я займаюсь косметологією. Я закінчила Вінницький національний медичний університет Пирогова, — розповідає жінка. — Ще коли я була на інтернатурі, я шукала підробіток, який би мені приносив не тільки додаткові кошти, а й задоволення. Випадково так склалося, що в мене з’явились додаткові кошти, які я хотіла б вкласти у власний розвиток. Тоді я пішла на перші свої професійні курси з ін’єкційної косметології — навчалась в одних з найкращих спеціалістів України. У той час отримала освіту в навчальному центрі «Космотрейд спеціаліст» з ін'єкційних, апаратних і естетичних методик в косметології. Після закінчення інтернатури я вже чітко розуміла, що хочу поєднати своє життя саме з косметологією та почала плідно займатись своєю освітою в цій сфері й відвідувати різноманітні курси з галузей косметології та краси. 

 

На сьогодні Ірина є членом Національної асоціації професіоналів індустрії краси «ЕстетКлуб». Була учасницею науково-практичних конференцій «SCIENCE OF RENNAISSANSE — наука відродження». Є членом міжнародного консиліуму провідних експертів і практиків у галузі естетичної медицини Secret Doctors Only та Aesthetics Consilium, сертифікованим тренером Institute Hyalual, спеціалістом ін'єкційних методик з контурної пластики, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапіі, терапевтичної та естетичної косметології, лазерної та апаратної методики. Брала участь у майстер-класах і семінарах з найкращих марок і препаратів, представлених на світовому ринку, таких як Hyalual, Princess, Simildiet, Allergan, Emet, Christina, Demax, EstheDerm. Але все починалось з малого.

— Коли я починала свою роботу в цій галузі, дійсно, не було такої великої кількості спеціалістів у цій сфері й конкуренція була досить невеликою, — каже Ревкова. — Але я вже тоді розуміла, що той шлях, який я обрала, дуже важкий, адже я несу велику відповідальність за красу жінки й тому маю постійно вдосконалювати свої навички, аби бути хорошим спеціалістом.

За словами жінки, не варто боятися звертатися до спеціаліста за професійною консультацією, а починати ходити в косметологічний кабінет дівчаткам бажано з підліткового віку — коли з'являються перші прищі.

— З мого досвіду найчастіше відвідують косметолога дівчата віком від 23 до 30 років. Дівчата та жінки відчувають, що шкіра потребує трішки більше ніж домашній догляд, і постійно намагаються допомагати їй базовими процедурами: чистка, пілінг, зволоження, — говорить Ірина. — Що ж стосується ін’єкцій та складніших процедур з омолодження та догляду, то це переважно жінки 35+. До того ж, у мене є жінки 45-65 років, які відвідують мої процедури постійно й навіть приїздять у потрібний час із-за кордону. Навіть з однією жінкою плануємось за декілька місяців, щоб вона могла купити квиток з Німеччини.
 
Жіночий організм дуже чуттєвий, тому велика кількість зовнішніх проблем залежить від її емоційного стану та налагодженого гормонального фону.

— Підхід до кожної проблеми зі шкірою — суто індивідуальний, тому я завжди раджу звернутися до суміжних спеціалістів: ендокринолога, гінеколога, гастроентеролога. І тільки коли клієнтка отримає висновок спеціаліста, я готова за неї братись, — пояснює Ревкова. — Часто жіночі проблеми зі шкірою пов’язані саме з внутрішніми проблемами, тому косметологія може це лише залікувати, а не вилікувати. Якщо я бачу такі випадки, то навіть не берусь проводити процедури, а пояснюю жінці, які їй потрібно здати аналізи й на що звернути увагу.

 У догляді за шкірою велику роль відіграє саме домашній догляд, який жінка має виконувати щодня. Важливо розуміти, що обов’язково потрібно слідкувати за чистотою обличчя та якістю засобів, які ви використовуєте. Не варто купувати дешеві засоби догляду за шкірою. Якщо немає змоги купити дорогий професійний засіб, краще використовувати якісні аптечні варіанти, які порекомендує спеціаліст.

— Звісно, навіть відвідуючи косметолога, не потрібно забувати про домашній догляд, адже саме те, які процедури ви здійснюєте зі своїм обличчям щодня, впливають на його стан, — пояснює косметологиня. — Тут важливо правильно підібрати засоби, які підходять саме вам. Скажімо, у роботі я користуюсь продукцією найкращих брендів багатьох країн, але для домашнього догляду мені найбільше підходить саме ізраїльська косметика. Нічого не маю проти домашніх відварів чи трав. Наприклад, я люблю відвар ромашки заморозити до стану льоду й протирати ним личко. Якщо немає ніяких алергічних реакцій на саму рослину, то не бачу тут нічого страшного. Головне, щоб вам подобався результат. Щоправда, я категорично проти використання різноманітних дитячих засобів у догляді за дорослою шкірою, адже шкіра дорослої людини має зовсім інший рівень Ph і такі засоби можуть навіть нашкодити.

Авторка: Мирослава Слободянюк