Що треба знати перед тим, як збільшити губи: вісім порад вінницького косметолога

Як стверджують сексологи, перше, на що звертають увагу чоловіки при погляді на жінку, це її губи. Саме тому, аби виглядати привабливо, дівчата часто роблять акцент саме на цю частину обличчя. Та не всіх природа нагородила губами Анджеліни Джолі й багато хто тільки мріє про пухкі, апетитні та гарні губки. Здійснити мрію можна за допомогою сучасної медицини, яка давно стала доступною всім. Вінницький косметолог Ірина Ревкова розповіла Vin-people про вісім пунктів, про які обов’язково потрібно знати, якщо ви зважились на збільшення губ.

1. Знайти спеціаліста.

Насамперед, процедуру збільшення губ може проводити тільки фахівець з медичною освітою. Усі дипломи повинні знаходитися в кабінеті, щоб ви могли з ними ознайомитися. Якщо вони не висять на стіні — не соромтесь попросити показати їх.

2. Озвучте свої бажання.

Форма губ, яку ви прагнете отримати, не завжди вас прикрасить. Спеціаліст оцінює типаж та анатомію вашого обличчя, і пропонує корекцію відповідно до ваших індивідуальних особливостей, щоб результат був максимально природним.

3. Протипоказання та дотримання приписів лікаря.

Усі протипоказання лікар з'ясовує на консультації, на якій ви обов'язково повинні розповісти про наявність алергічних реакцій, хронічні захворювання, герпес, цукровий діабет, вагітність, лактацію та інші стани, за яких ця процедура не проводиться взагалі або відкладається на певний час. Перед процедурою потрібно утриматися від алкоголю, препаратів, які розріджують кров. Після ін'єкції не можна використовувати помади, пити гарячі напої, відвідувати лазні та засмагати. Активний спорт і поцілунки теж заборонені.

4. День циклу.

Спеціалісти радять планувати процедуру в другій половині циклу. Оскільки чутливість в першій половині циклу підвищена, можливість отримати набряк значно зростає.

5. Після процедури буде боляче й губи розпухнуть.

Відновлювальний період триває один-три дні. Зберігаються набряк і больові відчуття. Під час процедури також можливе утворення гематоми, тож не плануйте ін'єкцію перед важливим заходом.

6. Результат протримається менш ніж рік.

Для ін'єкцій спеціалісти обирають препарати на основі гіалуронової кислоти, яка поступово й рівномірно розсмоктується, після чого природним шляхом виводиться з організму, не створюючи побічні ефекти. Фізіологічно нормальний час для розщеплення філера без виникнення фіброзу в губах — від шести до 12 місяців. Після цього можна проводити подальші корекції без будь-яких проблем і шкоди для здоров'я.

7. Юридична сторона.

Пацієнт і лікар мають підписати інформаційну згоду, в які зазначаються: дані про пацієнта, препарати, які використовуються під час процедури, дані лікаря. Це допоможе пацієнту та фахівцю бути юридично захищеним у будь-який ситуації.

8. Спілкування з косметологом.

Не соромтеся ставити будь-які питання під час консультації, адже це ваше обличчя й ви повинні бути повністю задоволені результатом.

Сподіваюся, ці пункти будуть вам корисні й допоможуть наблизити виконання вашої мрії. Головне, пам'ятайте: краса повинна бути здоровою!

Примітка:

Ірина Ревкова — лікар-косметолог, закінчила Вінницький національний медичний університет М. І. Пирогова Пізніше отримала освіту в навчальному центрі «Космотрейд Спеціаліст» з ін'єкційних, апаратних і естетичних методик у косметології.

Також є членом національної асоціації професіоналів індустрії краси «ЕстетКлуб».

Учасниця науково-практичних конференцій «SCIENCE OF RENNAISSANSE — наука відродження».

Член міжнародного консиліуму провідних експертів і практиків у галузі естетичної медицини Secret Doctors Only і Aesthetics Consilium.

Сертифікований тренер Institute Hyalual.

Спеціаліст ін'єкційних методик з контурної пластики, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапіі, терапевтичної та естетичної косметології, лазерних і апаратних методик.

Учасниця майстер-класів і семінарів з найкращих марок і препаратів, представлених на світовому ринку, таких як Hyalual, Princess, Simildiet, Allergan, Emet, Christina, Demax, EstheDerm.

Авторка: Ірина Ревкова
Фото взято із сайту Cosmo Online