Ексклюзивні шуби для вінничанок шиють у Стамбулі

Щороку до Вінниці приїздять сотні іноземців, багато з яких, закохавшись у місто, залишаються тут жити назавжди. Один з таких — власник магазину шкіри та хутра Princess Осман Гєнч, який уже майже 15 років живе у Вінниці й бере досить активну участь у розвитку міста. Кореспондентці Vin-people пощастило поспілкуватися з ним.

 


— Я народився в одному з найгарніших та найбільших міст Туреччини — Ізмірі. У мене в родині було семеро дітей, ми були дуже релігійними, але разом з тим — дуже бідними, — розповідає Осман. — Я завжди намагався підтримувати і захищати свою родину, тому з самого раннього дитинства ходив на бокс. Але батько мені заборонив туди ходити — казав, що ми прийшли в цей світ у гості, і треба не битися, а допомагати та підтримувати одне одного. Довго жив разом з батьками, допомагав їм, але бажання подивитись увесь світ мене не полишало. Десь у 1990-х роках я переїхав жити до Росії. По роботі їздив по багатьох країнах, дивився світ, вивчав людей і так потрапив до України.У 2005 році чоловік вперше приїхав до України, йому дуже сподобались вінницькі відкриті люди, краєвиди та місцевість. Перший свій магазин шкіри та хутра він відкрив у Києві. Поки налагоджував бізнес, багато подорожував Україною, відвідував великі та маленькі міста. Так потрапив до Вінниці, де зустрів своє кохання. Залишився тут та почав будувати свій бізнес.

— Вінниця — неймовірно спокійне місто. Я почав відразу з багатьма людей спілкуватися й контактувати. Турки мають відкриту душу, я завжди зі всіма намагаюсь себе вести так, як хотів би, щоб вели зі мною. Тому відразу знайшов багато друзів і почав відкривати магазини, — розповідає Гєнч.

Зараз Осман має один з кращих магазинів шкіри та хутра Princess, який розташований у самісінькому центрі Вінниці.— Назвали Princess через те, що у Вінниці найгарніші дівчата, які мають одягати найякісніший одяг. Таких шуб, жилетів чи курток, як в нашому магазині, ви не знайдете ніде. Ми не перекуповуємо готові роботи, ми самі їх придумуємо та відшиваємо. У нас працює ціла команда професіоналів. Ми купуємо шкіру в Італії та Іспанії, відправляю у Туреччину й уже там відшиваємо куртки, дублянки та шуби, які продаються в магазинах, — говорить бізнесмен.

Більше в магазинах купують, звісно, жінки. Найпопулярнішими серед вінничанок є норкові шуби та щось ексклюзивне.

— Вінницькі жінки та дівчата завжди дослухаються до продавців. Дуже приємно, що нам довіряють. У всіх наших продавців великий стаж роботи й всі вони вже навіть є трішки психологами, — каже чоловік. — Як і всі турки я дуже люблю, коли зі мною торгуються, дуже люблю продавати сам, коли йде гарний торг. Але я не люблю, звісно, нахабних людей — з ними неприємно навіть спілкуватись.

Осман дуже часто є спонсором багатьох міських розважальних та благодійних заходів.
 
— Я дуже люблю робити подарунки й долучатись до міських або благодійних заходів. Часто на конкурсах краси я запитую в організаторів, хто з дівчаток з біднішої родини, і дарую їм шубу. Я розумію, що дозволити собі купити вони не зможуть, а такий подарунок будуть пам’ятати все життя. Коли ми закривали магазини з одягом років п’ять-вісім тому, то більшість одягу просто роздали нужденним. Якщо буває десь маленький брак, ми також їх не продаємо, а даруємо. Адже ніколи не потрібно забувати, що ми всі прийшли в цей світ погостювати, і єдине, що заберемо із собою — це гарні емоції, які подарували іншим, — додає чоловік.


Попри те, що Осман Гєнч уже понад 30 років займається бізнесом у сфері моди, зараз його основне захоплення — це подорожі. Він уже побував у більш ніж ста країнах світу й мріє облетіти всю земну кулю.

Авторка: Мирослава Слободянюк

Фото авторки