«Секрет мого успіху — надійний тил вдома», — депутатка Вінницької облради

Вона — політик, благодійниця, громадська діячка, любляча донька, дружина та мати. Її робочий день розписаний по хвилинах. Вона депутатка Вінницької облради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту та туризму, духовності та історичної спадщини, радниця голови Вінницької облдержадміністрації з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, засновниця благодійного фонду, голова вінницького осередку «Клубу успішних жінок». Усе це про надзвичайно активну та цілеспрямовану вінничанку Людмилу Станіславенко.
Кореспондентка Vin-people поспілкувалася з Людмилою Станіславенко та дізналась, що надихає її на реалізацію благодійних проєктів, активну депутатську та громадську діяльність.

 

— Розкажіть про своє дитинство. Якою ви були?

— Я була надзвичайно активною та непосидючою дитиною, ставила тисячі питань і любила навчатися. Для мене було дуже важливо, аби все було впорядковано: усі мої іграшки, речі, а з часом — зошити та підручники, лежали на своїх місцях. У мене було багато друзів, особливо хлопців — з ними мені було простіше спілкуватися. Ми гралися, вигадували собі різноманітні заняття.

— Хто для вас є наставником, прикладом для наслідування?

— Найцінніше та найдорожче для мене — моя сім’я. Я ціную їх та безмежно люблю. Прикладом та наставником для мене стала мама, яка показала, що для того, щоб допомагати людям, потрібно лише бажання. Сьогодні я прищеплюю ці цінності своїм дітям.

— Людмило Анатоліївно, розкажіть, з чого починається ваш день?

— Кожен мій ранок починається зі смачного сніданку та спілкування з близькими. Потім я відкриваю свій нотатник та переглядаю, які сьогодні заплановані зустрічі. Мій день розписаний по хвилинах. Зазвичай, список справ на наступний день я чітко прописую ввечері, а зранку можу внести певні корективи.

— Ваш робочий тиждень сповнений різноманітними зустрічами та роботою. Як ваші рідні ставляться до того, що у вас такий щільний графік?

— Я вдячна своїм близьким за підтримку. Вони постійно поруч зі мною та надихають мене на нові звершення. У нашій родині є одне правило: якщо моїм рідним потрібна моя допомога — я скасовую всі справи й приїду до них. Адже родина — це найголовніше, що є в нашому житті.

— Ви прекрасна жінка, яка завжди гарно виглядає. На вас рівняються ваші колеги та говорять, що ви — одна з найстильніших депутаток облради. Чи є б’юті-ритуали, табу або обмеження, яких ви дотримуєтеся?

— Я веду здоровий спосіб життя: не курю, не зловживаю алкоголем, не переїдаю, уникаю «токсичних» людей усіма силами. Це питання не стільки краси, скільки самопочуття й комфорту, душевної рівноваги. Мабуть, це найголовніший б’юті-секрет: уникай того, що тебе душить або занурює в дискомфорт.

— Як проходять ваші вихідні?

— Коли я маю вільний час, полюбляю проводити його з рідними, друзями, читати книги та просто прогулюватись вуличками нашого прекрасного міста. Також у мене є невеличка ділянка, на якій вирощую городину. Свіжі овочі, зелень, ягоди смакують краще зі свого городу. Взимку все залежить від настрою та кількості вільного часу. Проте є речі незмінні. Наприклад, щонеділі ми збираємось на сімейний обід, а всі свята ми зустрічаємо в родинному колі.

Авторка: Анастасія Волкова