Історія випадкового фото вінничанки, яке «облетіло» всю Україну

Чуттєве фото на якому бабуся з ніжністю торкається сукні своєї любої внучки за 7 років вже встигло «облетіти» весь інтернет. Його часто можна побачити у постах різних відомих груп та сайтів. Журналісті Vin-people вдалося розшукати героїв даного фото та дізнатися, що саме бабуся в той момент говорила онуці.

На фото вінничанка Ольга Яворська та її 78 річна бабуся Катерина Григорівна Коваленко.

–  В той яскравий день 2013 року я хотіла, щоб все було ідеально. Я бігала, метушилась, як помітила, що бабуся з такою ніжністю торкається сукні та починає посміхатись. Цей момент і спіймав фотограф. Потім вона підійшла, сіла біля мене й сказала: – Головне, щоб була у серці любов, не так на раз а справжня палка і на все життя. Олічко, бережи її і не руйнуй, бо окрім неї немає нічого важливого. Пробачайте сварки сьогодні, обіймайтесь і ніколи нічого не відкладайте на завтра, – згадує Ольга. – З її словами я і йду по життю.

Пані Катерина знала, що говорить адже народилась вона у важкий 1935 рік, молоденькою знайшла своє кохання, свого Івана. Жінка мріяла прожити з ним все життя, але нажаль у 1965 він помер від запалення легень. Вона так сильно його любила, що більше заміж навідріз відмовилась хоча в свої 30 була однією з найкращих жінок у селі.

Зараз бабусі вже 85, вона проживає у Жмеринському районі й із задоволенням чекає своїх любимих внучок які завжди приїздлять до неї за порадою.

Зараз Ольга та її чоловік Артем вже мають маленького хлопчика Гліба, якому нещодавно виповнися рік. Живуть у щасливому шлюбі, а найголовніше завжди дослухаються до бабусі.

Автор: Соломія Романова

Фото надані Ольгою Яворською