Вінничанка проводить міжнародні фестивалі, знімає історичні фільми та ганяє на байку

Любов Завальнюк — це вінничанка, яка на одному диханні може провести свято «Всесвітній день хіджабу» та міжнародний байкерський фестиваль. Жінка вже понад 15 років працює ведучою, любить креативити, знімає історичні фільми та ганяє на байку. З цією талановитою особистістю вдалось поспілкуватись кореспондентці Vin-people.

— Народилась я в найкращому місті у світі — Вінниці. Вперше на сцену вийшла в чотири роки. Жодне дитяче свято не проходило без мене, — розповідає Любов. — Я завжди виконувала головні ролі в сценках, вивчала великі вірші й дуже любила увагу. Завжди казала, що коли виросту, обов’язково буду на сцені та стану найвідомішою акторкою у Вінниці. У школі також постійно, де було свято, там була і я. Коли я закінчила дев'ять класів, дуже хотіла вступити до циркового коледжу в Харкові, але моя мама була дуже проти, боялась відпускати мене так далеко, і я вступила на факультет товарознавця. У той час, паралельно з досить нудним для мене навчанням, я почала проводити свята для своїх друзів. Десь у 18 років навіть провела своє перше весілля для своєї подружки. Згадую, як у мене був ще мікрофон зі шнуром. Пізніше я пішла працювати у фірму, яке веде свята на замовлення. Але в мене завжди було бажання креативити від себе, тому я почала працювати сама, і не пошкодувала.За 15 років своєї діяльності Люба встигла провести величезну кількість найрізноманітніших свят. Найпопулярніші серед клієнтів — це весілля та новорічні корпоративи, трішки рідше запрошують вести дні народження. Проте жінка зазначає, що останнім часом часто почали надходити замовлення на проведення «золотого весілля». Часто діти або онуки звертаються з проханням зробити незабутнє свято для їхніх рідних.

— Зазвичай люди приходять і кажуть, що хочуть нестандартне весілля, а як доходить до справи — то всі хочуть стандарт. Я вже маю певний план того чи іншого свята, в якому просто змінюємо під гостей ту чи іншу частину. Можу зазначити звісно, що змінилось у людей трішки відношення до самого свята — якщо раніше всі хотіли, щоб все блищало й прийшло 300 гостей, то зараз люблять спокійніші варіанти. Так само й з різноманітними святковими тематичними корпоративами. Багато що змінюється, і ведучому постійно необхідно вчитися та пізнавати щось нове, аби гостям було цікаво, — каже Завальнюк.

Жінка також має досвід ведення багатьох фестивалів. За цей час вона встигла провести понад десяток не лише всеукраїнських, а й навіть міжнародних фестивалів. Тричі вона проводила найвідоміший байкерський фестиваль «Загул», сім разів була ведучою наймасштабнішого етнофестивалю «Живий вогонь», табору для дорослих «Балтанка», мото-рок-фестивалю «Умань 5 доріг».

 Окрім кар’єри ведучої, жінка досягла чималих успіхів у журналістиці. Вона вже встигла попрацювати тележурналістом на історичних та інформаційних проєктах та зняти серію фільмів про історії нашої області. Люба також активно долучається до благодійності та різноманітних соціальних проєктів.

— Я завжди хочу допомагати людям і робити щось світле та добре, тому залюбки долучаюсь до цікавих творчих ініціатив, — наголошує жінка. — Мені пощастило мати серед друзів чудових людей, які допомагають дітям та дорослим, що опинились у важких життєвих ситуаціях, і я радо долучаюсь до їхніх ініціатив. Також уже маю досвід проведення інтернаціональних свят «українці-мусульмани», адже добре співпрацюю з вінницькою мечеттю. До речі, мрію зібрати людей усіх релігійних та національних нацменшин і організувати зі всіма чудовий концерт. Думаю, у найближчому майбутньому мені це вдасться.

 

Авторка: Мирослава Слбодянюк

Фото наданні Любою Завальнюк