Жмеринчанка зафіксувала НЛО на Одещині (ВІДЕО)

У вересні 2019 року 15-річній жмеринчанці Єлєні Швець вдалось зафіксувати дивні літаючі об’єкти в небі над смт Сергіївка, що на Одещині. Дівчина припускає, що це може бути НЛО. Своєю розповіддю та знятим відео дівчина ділиться з читачами Vin-people.

— Разом з батьками ми вирішили вирушити до Одеси — у село Сергіївка. Ввечері 11 вересня я вийшла на балкон, аби помилуватись видом, і помітила в небі щось дивне. Відразу подумала, що то феєрверки або, можливо, паперові ліхтарики хтось запустив у небо. Але пройшло кілька хвилин, вони не зникали. Це була ніч, небо майже було не зоряне, тому дивні об’єкти гарно виднілись. Я покликала тата, він приніс телефон і ми почали знімати. Хвилин сім-десять вони то розліталися в різні боки, то зліталися докупи. Усе це видно на відео, — розповідає Єлєна Швець. — Ніколи раніше не вірила в подібні речі, навіть трішки їх лякалась. Але коли стоїш закутана в пледі, а на небі майже немає зірок, і тут перед твоїми очима така картина, думаю, можна повірити у все. Шкода, що камера на телефоні в мене непрофесійна й не може передати всю картину побаченого.

Відео, зняте Єлєною:

У 2017 році в цьому селищі вже фіксували аномальні об’єкти в небі:

Ми дослідили цю тему в інтернеті й виявили, що за останні дев’ять років в Україні досить часто фіксують аномальні об’єкти в небі. Люди, які стають випадковими свідками, заливають відео в інтернет. Найяскравіші з яких ми підготували для вас.

26 липня 2011 року, село Кордишівка, Вінниччина:21 листопада 2013 року, Сімферополь:28 травня 2015 року, Запоріжжя:13 грудня 2016 року, Полтава:26 грудня 2017 року, Одеса:7 серпня 2017 рік, Дніпро:3 жовтня 2017 року, село Новоградківка Овідіопольського району Одеської області:23 серпня 2019 року, Керч:Чи дійсно це було НЛО, достеменно невідомо, але у зв’язку зі збільшенням випадків фіксування аномальних об’єктів у небі, у Києві відкрили гарячу лінію, за якою можна повідомити про це. За номером 063-49-600-45 можна отримати консультацію та вказівки щодо того, чи дійсно ви бачили НЛО та що робити далі.

Відео надане Єлєною Швець та взяті з youtube
Фото взяте із сайту daily.rbc.ua