День вишиванки в онлайн-режимі провели у Вінницькому транспортному коледжі

У культурі будь-якого народу є певні національні речі, які передаються з покоління в покоління та відображають дух нації та його особливості, таємні коди та обереги. В Україні таким культурним надбанням є вишиванка. Уже традиційно кожен третій четвер травня українці відзначають День вишиванки. Цьогоріч попри карантин студенти та викладачі Вінницького транспортного коледжу вирішили не відступати від традиції й провели онлайн-виставку вишиванок та флешмоб на підтримку свята. Як це було, читачам Vin-people. розповіла заступниця директора з виховної роботи Світлана Онуфрійчук.  

— День вишиванки у Вінницькому транспортному коледжі відзначається щороку, але ось так, віртуально, — вперше. Зазвичай ми проводили виховні години з концертними номерами, віршованими композиціями, відеорозповідями. Студенти та викладачі всі одягали вишиванки. Цьогоріч ініціатором створення відео був профспілковий комітет студентів на чолі з головою Людмилою Бажан. Я дала «клич» для студентів та викладачів надіслати фото, де вони у вишиванках, а вона зробила відео. Викладачі та студенти підтримали ініціативу, адже це цікаво — об’єднатись у спільній справі. Завідувачка бібліотеки Наталя Онищук запропонувала зробити віртуальну відеовиставку, а студенти, щоб не сидіти без діла, — зробити листівки-вишиванки власноруч, — розповіла Світлана Онуфрійкук.

 


У флешмобі взяли участь майже сто учасників, серед яких куратори груп, студенти, працівники відділу кадрів та адміністрації.


Авторка: Соломія Романова

Фото надані Світланою Онофрійчук