Як працюють вінницькі депутати на карантині

Сьогодні саме комунікація є фундаментом для побудови довірливих суспільних відносин та успішної діяльності кожної публічної людини. Особливо, якщо це – політик, громадський діяч чи державний службовець. Тому так важливо, щоб вони завжди залишались на зв’язку, адже їм довіряють. Сьогодні читачам Vin-people на прикладі депутатки Людмили Станіславенко ми розповімо як депутати вінницької ОДА працюють в умовах самоізоляції.

Саме сьогодні люди, як ніколи, потребують зворотного зв’язку та інформації – достовірної, чесної, відвертої і доступної.

Тому так важливо, щоб кожен політичний, громадський чи державний діяч усвідомлював свою відповідальність перед країною і перед людьми та розумів необхідність у тісному спілкуванні й комунікації з громадськістю.

Для прикладу, депутатка Вінницької обласної Ради та голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко знаходиться вдома на самоізоляції, розповідає у своєму блозі в інстаграм про своє життя, ділиться смачними рецептами та підбадьорює тих, хто на карантині.

Але поруч з цим, вона весь час спілкується та підтримує зв'язок із жителями Вінниччини не лише під час зустрічей чи живих діалогів, а й через соціальні мережі. Вже довгий час Людмила Анатоліївна веде сторінку у Фейсбук «Освіта, культура, сім’я, молодь, спорт, туризм, духовна спадщина Вінницької області», де постійно публікує актуальні, цікаві та важливі новини Вінниччини, які стосуються сфери її діяльності.

Також на власній Фейсбук сторінці депутатка щодня ділиться результати своєї роботи, проектами, ідеями, спільними успіхами та навіть моментами з особистого життя. На сьогодні у Людмили Станіславеко більше 8 тисяч підписників, які слідкують за її публікаціями.

Як каже сама Людмила Анатоліївна, завдяки соціальним мережам вона постійно підтримує зв’язок із друзями, колегами, читачами, виборцями та всіма, хто звертається до неї за порадою чи допомогою. І разом завжди вдається вирішити ту чи іншу проблему чи втілити гарну ідею. Справді, Інтернет увійшов абсолютно у всі сфери нашого життя, а соціальні мережі стали одними із найзручніших та найдієвіших майданчиків для підтримки комунікації. Особливо ми спостерігаємо це явище нині, коли майже ввесь світ перейшов у режим карантину та роботи онлайн. Вінниччина теж гарно продемонструвала, що навіть в обмежених умовах може продовжувати активно працювати та розвиватися завдяки перевагам Інтернету. Але хотілося б, аби сьогодні багато інших посадовців, обласні депутати чи голови комісій Вінницької обласної Ради взяли до уваги приклад Людмили Станіславенко і також створили такі сторінки чи групи у соціальних мережах, де ділилися б важливою інформацією та новинами, що стосуються їх діяльності.