Як працюють шлюбні агентства у Вінниці

Покликання шлюбної агенції — створювати пари. Це і є головним секретом успіху. У цьому переконана співзасновниця шлюбної агенції «Мілана» Руслана Мельничук, з якою вдалося поспілкуватися кореспондентці Vin-people.

— Розкажіть про себе та створення агенції.

— Я за освітою — викладач іноземних мов. Раніше працювала перекладачем в одному з вінницьких агентств і ще тоді була ідея створення власного. Але ніяк не могла зважитися, хоч і знала, як зробити роботу агенції доступно та правильно. Пізніше мені зателефонувала давня подруга Людмила Слободянюк і згадалася мрія. Ми почали робити все разом. Відразу придумали назву. Хотілося чогось оригінального і водночас теплого. Ми поєднали наші імена й так народилася назва «Мілана». Потім зробили фотосесію, знайшли людину, яка б зробила сайт агенції. Почали працювати наприкінці березня 2018 року. Ми ще дуже молоді, але вже маємо дві пари, які невдовзі одружаться. Нас, до речі, запросили бути дружками на весіллі.

— Як вас знаходять жінки, що прагнуть знайти другу половинку?

— Уже тепер, коли ми досить розвинені, жінки приходять за рекомендацією знайомих. Вік жінок різний, але основні категорії — це тридцять та старші (біля п’ятдесяти). Хочу зазначити, що це часто успішні та реалізовані люди: адвокати, юристи та інші.

— Чи приховує жінка своє бажання від суспільства?

— Досить часто це саме так, адже суспільство часто засуджує й не розуміє жінок, що звертаються до шлюбної агенції. Хоч насправді це є абсолютно нормально. Жінка має право на щастя та кохання. І якщо знайде його з чоловіком з іншої країни, то чому ж ставитися до цього так критично?! Та все ж жінки мають перед цим певний психологічний бар’єр. Втім можна сказати, що ті, хто звертаються, це сильні жінки.

— Як звернутися до агенції та що для цього потрібно?

— Насамперед зв’язатися з нами. Обов’язково потрібні якісні фотографії. Ми просимо, щоб це були такі, які б показували звички — наприклад, верхова їзда, плавання, теніс та інші. Так само можуть бути романтичні фото на природі, щоб чоловікові, який читає анкету, було зрозуміло, що ви любите та чим захоплюєтеся. Близько 10-15 штук. Нам важливо показати жінку різноплановою. Далі потрібно заповнити анкету. Коли жінкою зацікавився якийсь чоловік, то ми організовуємо зустріч. Тобто жінки не переписуються з чоловіками протягом року, а летять, наприклад, до Італії. Або ж чоловік може прилетіти до нашої країни. Жінці нічого платити не потрібно.

— Чи обов’язкове знання іноземної мови?

— Звісно, мовний бар’єр не піде на користь стосункам. Але навіть якщо жінка не знає мови, то ми допомагаємо, доки вона вивчає її. Коли є стимул, то вивчається швидко, адже це теж вклад у кохання.
 
Авторка: Людмила Салтан
Фото взяте із сайту credo.pro