Шестирічна Анастасійка з Тиврівщини бореться з пухлиною в голові

Шестирічна Анастасія Діброва із села Василівка, що на Тиврівщині, терміново потребує нашої допомоги. У дівчинки виявили пухлину головного мозку, яку потрібно видалити якомога швидше. До читачів Vin-people звернулася старша сестра дівчинки Юлія Діброва. 

— У нас дуже велика родина: мама народила нас аж дев’ятьох. Більшість ще неповнолітні й проживають разом з нею. Цього року Настя мала йти до школи — ми з мамою вже придивились їй рюкзачок. Уже уявляли, як вона з бантиками буде стояти на першому дзвонику. Але десь трішки більше місяця тому в сестрички часто почала боліти головка. Мама завела її до сімейної лікарки, але та списувала все на ГРВІ й пояснювала, що діти зараз часто хворіють і немає чого хвилюватись. Мама вирішила здати аналізи на вірус, які були негативні. Уже мала везти її у вінницьку лікарню, як у Насті зненацька почались судоми. Уже в лікарні поставили ряд страшних діагнозів: «пухлина головного мозку», «набряк головного мозку», «хронічний закреп», «функціональне порушення жовчного міхура», «спленомегалія», «мезаденіт», — розповідає Юлія Діброва.Уже сьогодні дівчинка має перенести першу операцію в Києві, де їй мають встановити джгут для викачування рідини з головного мозку. Далі дівчинку лікуватимуть курсами хімієтерапії. Якщо це не допоможе, необхідна буде госпіталізація до клініки за кордоном.

На жаль, сім’я дівчинки — дуже бідна. Мати має господарство та город, але кошти, які необхідні на лікування, для сім’ї захмарні. Тому сестричка звертається до всіх небайдужих зі слізним проханням допомогти врятувати її маленьку сестричку.

Кошти на лікування Насті можна переказати на картку «ПриватБанку»: 4149 4991 4387 9938 (Діброва Юлія Олегівна).

Авторка: Мирослава Слободянюк
Фото надані Юлією Дібровою