Вінницька бандуристка просить допомогти врятувати її маму

Вінницька бандуристка Ольга Клітинська просить допомогти врятувати її матір — 43-річну медичну сестру Вікторію Клітинську, в якої лікарі діагностували рак шийки матки. Дівчина звертається до читачів Vin-people з благанням про допомогу. 

— Моя мати народилась 10 жовтня 1976 року у Вінниці, де ми живемо й досі. У 16 років вона вийшла заміж та народила мою старшу сестру. Але десять років тому її спіткало горе — помер наш батько й ми переживали не найкращі часи скорботи. Вона вийшла заміж вдруге й народила дівчинку, якій зараз сім років, — тремтячим голосом розповідає Оля.

Вікторія Клітинська працює в лікарні у Центрі матері та дитини молодшою медсестрою.

— Ми взагалі не знали, що маму щось болить, бо її й не турбувало нічого. Кілька місяців тому вона проходила плановий огляд, на якому лікарі сказали, що в неї погані аналізи. Пізніше їй провели операцію й відправили пухлину на аналізи. На жаль, відповідь була невтішною й мамі діагностували рак шийки матки першої стадії, — каже дівчина. — Лікарі сказали, що нам дуже пощастило так швидко діагностувати хворобу, а щоб усе було добре, терміново необхідно робити операцію. Операція такого типу коштує 50 тисяч гривень. Для нашої родини ця сума — дуже велика, адже зарплата медсестри в мами невелика.

Друзі, ми віримо в те, що разом ми зможемо зібрати цю суму й допомогти мамі Ольги зберегти життя. Навіть незначна допомога є дуже важливою. Усі охочі можуть допомогти жінці, перерахувавши кошти на картку «ПриватБанку»: 4149439010141376 (Клітинська Ольга Володимирівна).

Авторка: Мирослава Слободянюк
Фото надані Ольгою Клітинською