Конкурсантки «Міс Вінниця» зібрали понад 40 тисяч гривень на лікування важкохворої дівчинки

У Вінниці пройшов масштабний благодійний аукціон «Краса допоможе — Україна переможе!» Під час заходу зібрали більш ніж 40 тисяч гривень на лікування важкохворої дівчинки Вікторії Давискиби. Шістнадцять дівчат, які змагаються за звання «Міс Вінниця — 2020», продавали зроблені власноруч вироби, щоб зібрати цю суму. Подробиці дізнавалась кореспондентка Vin-people.

Подібний аукціон проходить не вперше, але цього року організаційний комітет конкурсу «Міс Вінниця» ухвалив рішення об’єднати зусилля разом зі щорічним конкурсом «Жінка Вінниччини». Благодійний аукціон провели на підтримку Вікторії Давискиби, аби помножити зусилля небайдужих людей та збільшити шанси на лікування дівчинки. Відомо, що 15-річна дівчинка хворіє на важку форму ДЦП та диплегію ніг.
Кожна конкурсантка приготувала для аукціону свій лот: вироби з бісеру, власноруч намальовані чи вишиті картини, прикраси ручної роботи та букети з мила.


Крім аукціону влаштували й благодійну лотерею, головними призами якої стали путівка в Європу, ювелірна прикраса, брендовий одяг та аксесуари від відомих вінничан, а також книга «Українська революція» з підписом мера Вінниці Сергія Моргунова. Кожен з присутніх міг купити лотерейку за сто гривень та стати учасником гри. Дівчинка сама діставала номерки, обираючи таким чином переможців.

 

Допомога не завершиться на даному аукціоні. П’ятого березня відбудиться 5-та, ювілейна церемонія нагородження «Жінка Вінниччини – 2020», під час якої обиратимуть найуспішніших і найгарніших жінок Вінницької області у 14-ти номінаціях. Дослова за попередні роки організаторам вдалось змінити життя 4 чудовим дітям та подарувати їм житя про яке вони мріяли.

  • На одному з чергових прийомів до мене прийшла мати дівчинки й розповіла свою історію. Історія та щирість цієї жінки вразила мене у самісіньке серце й я зрозуміла, що моїм обов’язком є поставити цю дівчинку на ноги, пояснює організаторка заходу «Жінка Вінниччини », депутатка обласної ради Людмила Станіславенко. – Ця юна дівчинка народження має захворювання, через яке не може самостійно рухатися – ДЦП спастична диплагія ніг. Дівчинці всього лише 15 років. Але, як на цей зовсім юний вік, вона вже перенесла дві складні операції та чисельну кількість болючих процедур. Зараз дівчинка пересувається лише з допомогою мами або з паличкою і найбільше мріє ходити самотужки та співати на сцені. Вікторії потрібна операція з встановлення імпланта та вирівняння стопи. Впевнена що саме завдяки проекту «Жінка Вінниччини 2020», об’єднавши зусилля, ми можемо зібрати необхідну суму грошей на операцію та реабілітацію Вікторії.

 
Вікторія все ще потребує допомоги. Усі, хто не зміг долучитися до аукціону, але прагнуть допомогти, можуть перерахувати посильну суму на картку мами дівчинки Ірини Давискиби: 51 68 7573 2139 6410.

Авторка: Соломія Романова
Фото авторки