Безкоштовно покататися на сноутюбах діти та студенти можуть у парку під Вінницею

Мережа тюбінгових парків Dream Park активно розвивається по всій Україні й з минулого року вже встигла полюбитись багатьом вінничанам. Цьогоріч представники мережі вирішили започаткувати всеукраїнську масштабну соціальну програму «Активна зима» й надають для груп дітей та студентів одну годину безкоштовного катання. Про акцію читачам Vin-people розповіла керівниця Dream Park у Вінниці Марина Зарівна.

— Ми — тюбінговий парк, який входить у всеукраїнську мережу Dream Park. Цьогоріч вирішили започаткувати масштабну соціальну програму й запросити до нас усіх, хто готовий зібрати групи дітей, школярів, студентів, — розповідає Марина. —  Для участі в соціальній програмі необхідно заповнити google-форму, після чого наш менеджер зв’язується з керівником групи й погоджує день та час відвідування. За умовами програми, ми надаємо одну годину безкоштовного катання зі схилу на сноутюбах. Якщо бажають продовжити катання, то одна година коштуватиме 150 гривень, дві години — 200 гривень за одного учасника. Участь можуть взяти всі охочі з міста та області.В акції можуть взяти участь групи від десяти осіб: діти від шести років та студенти до 25 років. Кожну групу має обов’язково супроводжувати керівник, який повинен ознайомити батьків (опікунів) дітей з правилами парку.

Правила з підписами потрібно надати в касу під час візиту.

— На жаль, ми вже маємо й негативний досвід з однією з вчительок, яка збирала з дітей кошти за безкоштовну годину, тому перед початком «покатушок» збираємо кожну групу й повідомляємо, що вони в нас безкоштовно, — додає Марина.  

У цьому році Dream Park уже організовував масштабну акцію на підтримку діток, що мають особливі потреби, а також постійно підтримує ініціативи місцевих волонтерів.На своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» підтримала таку круту ініціативу й директорка департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталія Заболотна.

— Надзвичайно радує, коли бізнес розробляє соціальні програми для дітей та молоді, популяризуючи здоровий та активний спосіб життя. Пропоную долучитись до цієї програми всім районам та містам області й організувати поїздки до парку, насамперед, для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, — пише Наталія.

Контактний телефон: 0 (50) 214 92 66.
Адреса парку: село Шкуринці, що неподалік від Вінниці.

Авторка: Мирослава Слободянюк
Фото зі сторінки Dream-Park у соцмережі «Фейсбук»