Труна в рожевій обгортці та букет троянд: вінничанка отримала моторошний «подарунок»

Минулої п’ятниці до квартири матері вінницької забудовниці Вікторії Галицької надіслати труну в рожевій обгортці та букет троянд. На труні було фото Вікторії. Про цей інцидент кореспондентці Vin-people стало відомо зі соцмереж.

— До мене зателефонував кур’єр — сказав, що мені передали букет квітів та коробку. Про розмір коробки я й не здогадалась запитати, і попросила залишити під дверима, оскільки я була на зустрічі, а у квартирі була лише моя мати. Я набрала її й попросила, щоб вона занесла подарунок до квартири. І тут у неї був шок. Вона телефонує й переляканим голосом говорить, що там труна, а всередині — моє фото, облите червоною рідиною. Це був жах. Я швидко приїхала додому й викликала поліцію, — згадує Вікторія. — Поліція склала протокол і прийняла нашу заяву. Далі ми з мамою завантажили цей «подарунок» у машину й відвезли до одного з офісів людей, з якими в мене конфлікт. Там цю труну спалили.Жінка розмістила в себе на сторінці пост, який уже зібрав сотні коментарів.У поліції справу розслідують.

— Київським відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 296 КК України (хуліганство). Такий злочин карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років, — пояснила речниця Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Анна Олійник.

Авторка: Мирослава Слободянюк
Фото зі сторінки Вікторії Галицької