Вінничанки з найдовшим волоссям змагались за перемогу

12 років поспіль у Вінниці проходить унікальний жіночий конкурс «Краща коса Вінниччини» в якому взяли участь сотні дівчат зі всієї області. Організовує його редакція газети «33 канал». Дівчата надсилали фото свого розкішного волосся, читачі відвали свої голоси. Цікавим є те, що цьогоріч голосували за учасниць навіть читачі з США.  Кореспондентці Vinpeople вдалось побувати на цьому чудовому святі краси та жіноцтва.

Протягом року дівчата надсилали фото до редакції, потім фото виставляли на сайті і читачі зі всього світу могли відати свій голос за дівчину чия коса їм найбільше сподобалась. Переможниць обирали в чотирьох номінаціях: діти до 7 років, підлітки до 14, дівчата до 30 та жінки до 70 років.

  • Конкуренція була шалена, та наші читачі разом з жюрі обрали найкращих.
    Хто б міг подумати, але більше тисячі голосів за деяких конкурсанток «прилетіли» зі США. Мама переможниці зізналась, що колись працювала в Америці. І пів світу підключила для перемоги своєї донечки, – розповідає співорганізатор та ведуча заходу журналістка Софія Копач.

Кожна з учасниць дивували всіх присутніх своєю красою історіями, як їм вдалось відростити та зберегти таку чарівну окрасу як волосся. Наймолодшій з учасниць було 4 роки а найстарші 51.

Найбільше здивувала всіх переможниця конкурсу жителька села Печера Оксана Благодарська, яка працює викладачкою фізики та інформатики у Брацлавській гімназії. Її груба темна коса має аж 1,5 метри. Не зважаючи на красу волосся у подібному конкурсі жінка бере участь вперше.

  • Ще від першого класу відрощую волосся, завжди мріяла про довге, а коли виросла жоден з перукарів не наважувався його стригти. Я працюю з дітьми, часто бувають ситуації, коли вони хочуть перевірити справжня в мене коса чи ні й намагаються тихенько смикнути. Я не злюсь, а завжди з усмішкою реагую. Дуже приємно бути частинкою такого чудового конкурсу, – каже Оксана.

Підчас заходу кожній з фіналісток подарували подарунки від спонсорів.

Серед яких були представники від під підприємства вода Барчанка. Вони привітали з перемогою двох найменших учасниць та подарувала їм м’яких ведмедиків. Діти нереально раділи, адже про такий подарунок мріє кожна дівчина.

 

 

 

Автор: Соломія Романова

Фото: Сергій Хіміч та Дмитро Данкевич (надані Софією Копач)