Вінничан запрошують на фестиваль культур «Global Village»

23 лютого у торговому центрі «Мегамол» пройде унікальний фестиваль культур «Global Village» від AIESEC in Vinnitsia. Даний захід – це чудова можливість дізнатися про культури різних країн та поспілкуватися з їх представниками. Повідомляє редакція Vin-people.

Запрошуємо насолодитися енергією традицій та культур таких країн як: Туреччина, Індія, Єгипет, Палестина, Йорданія, країни Африки, рідної України та інших.

Пропонуємо пірнути у єдиний культурний простір, щоб сповна відчути історичну та національну співдружність всіх цих країн, побачити запрошених волонтерів, майстер-класи, послухати традиційні пісні та подивитися на танці інших країн, насолодитися національними смаколиками та ще багато чого цікавого.

Фестиваль культур «Global Village» - це один з продукту АЙСЕКу у Вінниці, який передбачає проведення лекцій, дискусій та майстер-класів з метою подолання культурний бар’єрів шляхом живого спілкування з іноземцями, налагодження міжнаціональної комунікації, виховання відкритої, толерантної спільноти, підвищення рівня володіння англійської мови як розмовної, так і вузькоспеціалізованої.

В рамках проекту Global Volunteer до Вінниці приїхали волонтери з різних куточків світу, які викладають англійську мову для учнів вінницьких шкіл, університетів та інших навчальних закладів, приймають участь у культурних подіях, проводять безкоштовні мовні клуби для всіх бажаючих.

На фестивалі можливо відчути  гостинність цих країн та цінність традицій, зокрема, у виступах волонтерів міжнародної організації AIESEC Ukraine:

  • Роджена Калед – волонтер з Єгипту
  • Muhammed Emin Kurtulan - Eмін – волонтер з Туреччини
  • Yusra Irfan - Юсра – волонтер з Індії

Також запрошені волонтери Європейського Корпусу Солідарності, що працюють в ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма»:

  • Włodzimierz Iwanowski - Влодімірєж – волонтер з Польщі
  • Alejandro Nievas - Алехандро – волонтер з Іспанії.

Організаторами  фестивалю є міжнародною організацією AIESEC in Vinnitsia у партнерстві з Ісламським культурним центром «Аль Ісра» м.Вінниці.

 

Спонсори/партнери:

  • Ісламський культурний центро «Аль – Ісра»
  • ТРЦ «Мегамолл»

 

Координатори проекту – Олена Степова, Анастасія Саржевська.

Вхід вільний!!!