Вінницька художниця запрошує містян до суду

Виставку відомої вінницької художниці Анни Борачук відкрили в холі Сьомого апеляційного адміністративного суду міста Вінниці.  Дівчина малює картини в «казковому» стилі та навчає вінничан у власній художній студії Mona Art Hab. Детальніше про виставку розповість кореспондентка Vin-people.

— Почнемо з того, що приміщення, в якому ми знаходимось, завжди історично відігравало важливу роль у житті міста. Тому навіть зараз у нас досить часто проходять художні виставки відомих вінницьких митців, — пояснює керівник апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду Олена Мілієнко. — Наш голова суду Віталій Кузьмишин дотримується думки, що потрібно здійснювати багато просвітницьких заходів для містян. Першочергово ми проводимо різні заходи для студентів та школярів, але окрім того ми також проводимо мистецькі заходи. Коли Анна Борачук звернулась до нас з пропозицією виставити свої картини, ми підтримали її. Тепер громадяни, які приходять до суду, зможуть познайомитись з її творчістю. Звісно, ми маємо власні внутрішні рецензії у відборі картин, які виставляються. Картини цієї художниці є дуже гарними та допомагають людям хоч на хвилину перенестись у світ казки та добра.В експозиції представлені 20 робіт різних творчих періодів художниці, серед яких і полотна, які увійшли до арт-календаря «Химерик».— Я дуже вдячна людям, які підтримали мою ініціативу й допомогли відкрити та провести виставку в цьому чудовому приміщенні в самісінькому серці Вінниці. Велика подяка кожному працівнику суду — вони допомагають дарувати вінничанам атмосферу казки, — розповідає художниця Анна Борачук.На саму виставку прийшло досить багато гостей. Деякі навіть приїхали з інших міст — зокрема, зі Жмеринки.

Виставка триватиме до 1 березня. Усі охочі можуть прийти та насолодитися переглядом картин за адресою: вул. Соборна, 48, приміщення Сьомого апеляційного адміністративного суду міста Вінниця (з 8:30 до 17:00). Щоб увійти до суду, потрібно обов’язково взяти із собою паспорт та отримати пропуск при вході.Авторка: Мирослава Слободянюк
Фото надані Оленою Мілієнко