Казкові «Химерики» зібрали важкохворій дитині 45 тисяч гривень

Нещодавно у Вінниці пройшла мегацікава презентація казкового арт-календаря «Химерик», який вінничанки Мирослава Слободянюк та Анна Борачук видали, щоб зібрати кошти на лікування п’ятирічному Нікітці Добровольському зі Жмеринки. Насичена концертна програма заходу подарувала гостям багато позитивних емоцій. Як пройшла презентація та яку суму вдалось зібрати, розповість кореспондентка Vin-people.

Більш ніж пів року тому в дівчат виникла ідея надрукувати благодійний казковий календар, яку підтримав генеральний директор підприємства мінеральна вода «Барчанка» Геннадій Лук. Благодійник профінансував друк та верстку календаря та проведення заходу, зробивши таким чином вагомий вклад у створення чудового дійства.

— Людей було настільки багато, що зал на 60 осіб наповнився в перші кілька хвилин заходу, — розповідає організаторка Мирослава Слободянюк. — Я дуже хвилювалась, коли бачила, як деякі люди вітались, купували календарик і йшли, оскільки навіть стати немає де. Ми не очікували такого ажіотажу, але результатом я задоволена.

Особливою «родзинкою» заходу були картини, що «ожили». Усіх гостей зустрічали моделі, які були точними копіями тих, що зображенні на сторінках календарика.

— Я так захопилась Аніними картинами, що мені в голову прийшла ідея їх оживити. Кинула клич у «Фейсбуку», і менш ніж за добу отримала багато охочих долучитися до цього дійства, — каже Мирослава. — Нас підтримали вінницькі перукарі та візажисти. Нам принесли також неймовірний одяг та віночки, плетені вручну спеціально під наших дівчат. Ми дуже вдячні всім, хто відклав свої справи й допоміг нам втілити в життя задумане. Таким чином у нас сформувалось десять фотозон, біля яких гості фотографувались та робили селфі.

Сам календар вінницька художниця Анна Борачук малювала понад пів року. На його сторінках ми бачимо 13 неймовірних дівчат, які тримають на руках свого тотемного «химерика».

— Це був мій дебют в презентуванні такого друкованого видання. І коли я побачила цілий зал людей та чергу за календариком, я була неймовірно задоволеною, адже це свідчить про те, що людям сподобалось те, що я роблю. Вони куплять його, повісять вдома або в офісі, і будуть дивитись на мою роботу цілий рік, — ділиться емоціями художниця Анна. — Мені також неймовірно приємно, що мої роботи не лише будуть слугувати прикрасою будинку, а й допоможуть такому маленькому, але вже справжньому борцю Нікітці Добровольському в боротьбі за життя.

Розпочав захід зірка «Х-Фактору» Валентин Столярчук. Шалений заряд неймовірних емоцій глядачам подарували талановиті зірочки танцювальних колективів Dance Studio ART FUSION та My dance club.

Глядачі, які підтримали захід і прийшли за календариками, також отримували справжнє задоволення від виступів тріо «Інтонації» та нової зірки на українській естраді Інесси Подолян.А на завершення всіх присутніх чекав солодкий фуршет та неймовірне хімічне шоу від «Шаленої лабораторії».

На заході вдалося зібрати 21 тисячу гривень. Ще 24 тисячі отримали від продажу календарів через соціальні мережі. Усі кошти перераховуються на особисту картку Нікітки.

Календарі продовжують продавати. Вартість одного — 250 гривень. Усі охочі придбати календар та долучитися до благодійної акції можуть написати Анні Борачук у «Фейсбуку».

Підтримати Нікітку можна також переказавши допомогу на картку «ПриватБанку»: 5168 7427 0509 6265 (Добровольський Сергій).

Примітка:

Нікітка Добровольський — це п’ятирічний хлопчик зі Жмеринки, який щодня бореться, аби вміти самостійно їсти, перевертатись, розмовляти, сидіти та бігати. Кінцівки в дитини абсолютно атрофовані й аби жити йому потрібно проходити дорогі реабілітації в Китаї. Вартість одного такого курсу — 700 тисяч гривень. Зараз Нікітка пройшов уже три реабілітації й має дуже хороші успіхи в розвитку.

Більше про Нікітку та календарик можете прочитати на нашому сайті:

Вінничанки видали казковий календар задля підтримки важкохворого хлопчика
Через недогляд медиків п'ятирічний хлопчик не ходить — потрібне термінове лікування в Китаї

Авторка: Соломія Романова
Фото Тані Залуцької, Наталі Базилевої, Аліни Дикої