Вінницький гурт підкорив «X-фактор» і готується до гастролів Сполученими Штатами

Відомий вінницький гурт «Пан Карпо» набуває все більшої популярності як в Україні, так і за її межами. Позитивні хіти музикантів лунають на радіо, у соціальних мережах та на телебаченні. Читачам Vin-people соліст Віктор Негур розповів про історію заснування гурту, творчу кар’єру та плани на майбутнє.

— Народився я в селищі Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області. Там я навчався в школі. Пізніше вступив в училище в Кам’янці-Подільському на факультет народознавства. Після закінчення навчання прийняв рішення піти служити в Збройні Сили України, де після військової служби пішов на контракт. Так мене доля й привела у село Пултівці, що неподалік від Вінниці, — розповідає Віктор. — Як тільки я навчився ходити, то вже робив з маминого посуду барабани й грав на них. Перебив половину серванту у своєму творчому дитинстві.

Виріс музикант у звичайній робітничій родині. Каже, що свій творчий талант перейняв, напевно, від бабусі, яка дуже гарно співала.

— Мати моя все життя проробила на будівництві й, звісно, навіть не думала, що я буду займатись музикою, — зазначає чоловік. — А от батько, незважаючи на те, що звичайна сільська людина, яка все життя пропрацювала на заводі, пише дуже гарні вірші. Мати дуже тішиться, коли бачить, як я кайфую від роботи.
Уже майже 20 років чоловік займається музикою, хоча спеціалізованої освіти він не має. Просто займається тим, від чого отримує задоволення.

— У нас дуже довгий музичний шлях. З 2000 року співали у вінницьких ресторанах, я навіть мав досить гарну кар’єру й уже на той час мене впізнавали, — згадує Негур. — В одному з таких ресторанів я познайомився з дружиною, яка незважаючи на те, що мала освіту історика, прийшла влаштовуватись на роботу співачкою. З того часу почали співати разом, пізніше заснували гурт «Подільські музики».

Сьогодні Віктор є солістом гурту «Пан Карпо», який вже має 15 хітів, що наспівують люди в різних куточках України та світу. Хоча проєкту у квітні виповниться лише два роки, він уже встиг стати мегапопулярним. Гурт навіть провів великий концерт у палаці мистецтв «Зоря» на річницю.

— На спір з друзями я створив образ, схожий на відомого українського співака Дзідзьо. Декілька раз виступив, людям дуже сподобалось і вони часто почали запрошувати мене на різні заходи — виступити й співати. Але постійно я не міг бути під чужим брендом, тож так виникла ідея створити щось своє в такому комедійному жанрі, — розповідає музикант. — У нас дуже велика команда людей, які почали працювати над створенням бренду «Пан Карпо». Без спонсора та фінансових затрат, зібравши до купки свої заощадження, почали творити хіти. Ми вирішили зробити гарну українську назву й ось така спала на думку. Зараз уже доробляється кліп на досить популярний хіт «Пес десь». Ми також готуємо для слухачів нову дуже круту пісню під Новий рік.12 жовтня «Пак Карпо» «запалив» сцену десятого сезону шоу «Х-фактор». Віктор під живий музичний супровід виконав нову мегапопулярну пісню «Пес десь», і за це отримав чотири «так» від суддів та щирі коментарі від землячки Олі Полякової.

— Коли вийшла пісня «Пес десь», до нас зателефонували з «Х-фактору» й запропонували виступити, — каже Віктор Негур. — Звісно, дуже хвилювався перед виступом — там енергетика такої величезної сцени.Гурт часто запрошують на різноманітні корпоративи, святкування днів міста, новорічних свят. А вже з початку січня й до кінця лютого музиканти гастролюватимуть у США.— Цікаво те, що у США та Німеччині нас слухають набагато більше, ніж в Україні. У країни, де проживає велика кількість української діаспори, нас запрошують дуже часто. Як правило, вони дивляться наші виступи в інтернеті, їм подобається й вони контактують з нашими менеджерами, — говорить Віктор. — Приємно читати позитивні відгуки або коли люди з нами фотографуються чи впізнають. Це неймовірно стимулює.

Команда «Пан Карпо» дуже активно працює та розвивається з неймовірною швидкістю. Найближчим часом мріють започаткувати фестиваль «Вінницький шлягер», щоб зібрати на одній сцені всіх відомих зірок України та світу, які родом з Вінниччини.

Авторка: Мирослава Слободянюк
Фото Альони Кулизької