«Нас об’єднує внутрішня любов до музики», — засновник вінницького кавер-гурту

Усі люблять музику, витонченість звуків та ті почуття, які вони приносять. А є люди, що живуть музикою. Такі як учасники гурту Gloria. Кореспондентці Vin-people вдалося поспілкуватися із солістом та засновником гурту Володимиром Рожковським. 

З’явився гурт у 2015 році з ініціативи теперішніх солістів Володимира Рожковського та Юлії Лєбєдєвої. Окрім них до гурту входять ще четверо музикантів: гітаристи Микола Андрущенко та Сергій Довгий, барабанщик Кім Олександр та клавішник Сергій Чучукало.

— Чому гурт так називається?

— Коли постало питання назви, то варіантів було багато, але хотілося чогось особливого, що мало б цікаве значення та певний зміст у собі. З латинської мови слово gloria має значення ореолу, який являє собою кольорові кільця навколо тіні предмета, що падає на шар туману. Це своєрідна ідентифікація нашого гурту.

— Що виконуєте? Де виступаєте?

— Виконуємо кавер-версії різних композицій: як українських, так й іноземних. Виступаємо в пабах міста: Beer&Blues, Beef Eater та інших. Нас запрошують на корпоративи та вечірки. Інколи місцеві громади на різні заходи. За що ми вдячні, бо маємо можливість не тільки показати себе, а й поділитися своєю музикою. Взагалі атмосфера, яку ми намагаємося створити для наших слухачів, — це атмосфера особливого настрою та почуттів. Для нас головне, щоб люди не залишилися байдужими, тому на всіх концертах викладаємося сповна. Насправді, це нелегка праця.

— Як та де проходять репетиції?

— Репетируємо на базі одного з гітаристів. Репетиції проходять по-різному, адже потрібно відточити все так, щоб звучання пісень було цікавим і професійним. Багато дискутуємо, багато емоцій переживаємо, але завжди доходимо до спільного. Після репетицій обговорюємо, що вдалося зробити та над чим ще потрібно попрацювати. І повірте, роботи завжди багато, бо хочемо зробити все якнайкраще.

— Як з гуртом відпочиваєте?

— Відпочиваємо як усі люди. З гуртом найчастіше, коли в когось з учасників день народження. Тоді збираємося в якомусь закладі та співаємо вже для себе й для товариша. Це завжди весело та цікаво.

— Що надихає?

— Надихає, перш за все, внутрішня любов до музики. Усі ми багато вкладаємо в це заняття в матеріальному плані, моральному та фізичному. Але ми по-іншому жити не можемо, бо музика — це наше все. Звісно, у всіх учасників гурту є робота, рутина, але знаходимо час для улюбленого заняття. Задоволені, коли репетиція закінчується гарним кавером якоїсь пісні в нашому варіанті. Це творчість, яка не може не захоплювати. Принаймні того, хто живе музикою.

Розмова з Володимиром була надзвичайно цікавою. Тож побажаймо удачі та багато шанувальників для гурту Gloria.


Авторка: Людмила Салтан
Фото надані Володимиром Рожковським