Під час карантину на марокканських будинках почали гніздитися «українські» лелеки (ФОТО)

У містах Марокко почало з’являтися більше лелек. Після того, як оголосили карантин, у зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, на вулицях стало зовсім мало людей і лелеки почали мостити свої гнізда на будинках, ліхтарях, деревах й навіть мечетях. Про це кореспондентці  Vin-people розповіла вінничанка, яка вже більше 10 років живе в Марокко Алла Кішек.     

  • Раніше я бачила лелек в Україні, але такої великої кількості як в Марокко їх не було. Завжди їх багато селилось за містом, але коли почався карантин, люди більшість часу проводять вдома і птахи почали все ближче підлітати й будувати свої гнізда. Вони їх в’ють на ліхтарних стовпах, на телевишках, на будинках і навіть на дахах мечетей. Це захоплююча картина. Вечорами вони люблять літати перед заходом сонця, я часто ними милуюсь, коли п’ю каву або чай, – розповідає дівчина.

Марокканці дуже люблять і цінують лелек, вони вважають, що птахи приносять щастя й добро. Тому багато хто з них на своїх будинках будують спеціальні конструкції на яких лелекам зручно вити гнізда.

  • Загалом лелек в Марокко дуже багато з них живуть там круглий рік, а деякі відлітають до інших країн й до України зокрема, – додає Алла.

Примітка

Вінничанка Алла Кішек вже понад десять років живе в Марокко, де веде популярний блог про життя в мусульманській країні allakishek. Окрім того, Алла професійно займається фотографією та відкрила свій власний магазин східних прикрас, які вона знаходить у продавців на місцевих базарах.

 

Автор: Соломія Романова

Фото взяті із сторінки Алли Кішик