Фотозони з «химериками», фантастичне хімічне шоу та запальна музика: вінничан запрошують на презентацію благодійного календаря

Читачів Vin-people та всіх небайдужих вінничан запрошують відвідати мегакрутий благодійний захід-презентацію авторського казкового календаря «Химерик». Вінничанки Анна Борачук та Мирослава Слободянюк видали його для того, щоб зібрати кошти на лікування важкохворого Нікітки Добровольського. Хлопчик у свої п’ять років пережив безліч операцій, аби навчитися хоча б тримати голівку. 

— Нікітку знаю вже кілька років. Я щиро захоплююсь його батьками та тим, як вони відважно виборюють у смерті життя своєї дитини. Минулого року ми проводили захід і зібрали для малюка майже тисячу доларів. Після його приїзду з реабілітації я побачила величезні результати. Це стало моїм стимулом постійно допомагати Нікітці до тих пір, поки він не стане на ніжки, — говорить організаторка акції Мирослава Слободянюк. — Серед моїх друзів є чудова художниця Анна Борачук, яка почувши історію цієї дитини, сказала, що хоче задля його підтримки створити щось грандіозне. Тоді ми й вирішили видати календарик, який приносив би людям радість, а дитині дав шанс на життя.

Більш ніж пів року створювались картини для цього дійсно унікального календаря. Кожен образ, зображений у календарі, — унікальний та неординарний, створений фантазією художниці Анни Борачук, власниці художньої студії Mona art Hab.

— Я обожнюю свою роботу й по-особливому радію, коли вона приносить користь, адже створення кожної з моїх робіт — це наче народження дитини. Я не бачу кінцевого результату картини. У мене в голові зненацька з’являються образи, які я поетапно розвиваю. Деяких з химериків я малювала з описів персонажів слов’янської міфології, деякі — вигадані. Інколи сама дивуюсь з кінцевого результату, — каже художниця Анна Борачук.

На самому заході буде багато цікавого для кожного з гостей. Зокрема, на них чекають 12 унікальних фотозон, на яких організатори планують відтворити сюжет кожної з картин.

— Дуже люблю, щоб мої заходи запам’ятовувались, а людям залишалась гарна згадка про них. Так у нас з Анею виникла ідея «оживити» героїв картин: одягнути вінничанок в одяг, який схожий на намальований, зробити їм подібні зачіски й з кожною з них зробити фотозону, — говорить Мирослава.

Захід погодились підтримати багато відомих вінницьких музикантів та танцювальних колективів: Валентин Столярчук, бандуристки Ольга Клітинська та Марія Петровська, Вероніка Ганай, Інеса Подолян, запальні танцювальні колективи Dance Studio ART FUSION та My dance club.

На гостей також чекає запальне шоу від «Шаленої лабораторії» та смачні десерти.

Захід відбудеться 18 грудня за адресою: вулиця Архітектора Артинова, 12а, галерея «ІнтерШик», 4-й поверх. Початок о 18:00. Усі охочі можуть прийти відпочити, а також придбати унікальний календар. Генеральний спонсор та підтримка — мінеральна вода «Барчанка».

Авторка: Соломія Романова
Фото Ольги Савюк